Portrétní fotografie

Portrétní fotografie

Zažívá svůj velký comeback.V minulosti bylo focení portrétů běžnou záležitostí a v šuplíku měl snad každý nějakou fotografii se svým portrétem.

Tento druh focení se opět vrací a portétní fotografii naleznete prakticky v každém zařízeném domě, dnes ve formátu fotoobrazu nebo plátna. Majitelé svých domů chtějí, aby dům byl opět něčím osobním a dýchal teplem domova. Portrétní fotka nesmí chybět ani v albu, kde plní funkci milé vzpomínky na to, jak jsme vypadali v určitém životním období.

Níže naleznete několik málo fotografií tohoto žánru. Pokud vás zajímá ceník focení, naleznete jej zde ZDE.

Co pro mě znamená vyfotit portét?

Nafotit dobrý portrét pro mě znamená zachytit osobnost fotografovaného člověka, vystihnout jeho rysy tak, aby výsledná fotografie byla o něm. Nikoho nenutím do nucených, nepřirozených či vyumělkovaných póz, kde se nebudete cítit dobře. Rozhodně udělám maximum pro to, aby jste se při focení cítili co nejpohodlněji, uvolněně a výsledkem tak byly fotografie, které tohle vše jen potvrdí.

Fotografuji především v Rožnově pod Radhoštěm a okolí obcí  Prostřední Bečva, Horní Bečva, Hutisko-Solanec, Frenštát pod Radhoštěm,  Valašské Meziříčí.

Není však problém za vámi přijet i kamkoliv jinam v rámci České Republiky či Slovenska.

Rodinná fotografie
Těhotenství
error: Radek Planka Photography