rplanka.com

Video produkce

Videoprodukce

Potřebujete propagovat svou firmu, produkt, událost, službu na webu, youtube, sociálních sítích nebo si přejete natočit údálost pro svou vlastní potřebu?

Mimo svou hlavní činnost fotografa se zabývám i video produkcí všeho druhu a pokud už na projekt nestačím pouze já sám, jsem ve spojení s kolegy z oboru, se kterými společně zrealizuje všelijaké projekty, po kterých klient touží.

  • Natáčíme promo video, reklamy pro propagační účely či online prostor. Fashion, produktové či dokumentární video pro firmy i soukromé osoby.
  • Tvoříme svatební videa, kde ve stylu příběhu zachycujeme a následně vyprávíme příběh plný emocí a radosti vašeho velkého dne.
  • Rádi natáčíme i videa obecních či městských slavností a akcí všeho druhu, včetně tvorby propagačních videí danné obce, jako celku.

Přípravu nepodceňujeme a před zahájením jakéhokoliv natáčení si s klientem sedneme a celý projekt řádně vykomunikujeme, na základě čeho pak vytvoříme scénář, dle kterého se pak celé natáčení realizuje.

Technicky jsme připraveni na spoustu projektů všeho druhu, disponujeme několika kamerami točících v rozlišení 4K či FullHd akčními kamerami, drony, profesionálními steadicam a gimbály pro plynulé a dynamické záběry bez otřesů.

V případě potřeby v Rožnově pod Radhoštěm vlastním fotografické studio s umělým osvětlením, které využíváme i pro různé formy videozáznamů.

Zde je pár videí, které mohly být použity jako intro i pro můj web a zákazník dal svolení k jeho inzerování.

error: Radek Planka Photography