Svatební fotografování

Zde mi prosím nejprve dovolte, abych Vám gratuloval k rozhodnutí vstoupit do manželského svazku!

Aby se na svatbu vzpomínalo věčně, je důležité, aby i ti, co Vám svatbu zaznamenali a rovněž zpříjemňovali /kameraman, fotogram, muzika/, aby právě ti byli naladěni na stejné vlně jako jste vy a věděli, co si od jejich práce žádáte. Velmi rád se dávám inspirovat, motivovat a rád provádím fotografii v co největším klidu a ideálně i zábavně, abychom z tohoto dne vytěžili co nejvíc a pohoda, radost šly z fotografií vidět na první pohled! Nemyslím si, že existuje pouze a jen jeden styl svatebních fotografií, věřím v kvalitní snímky, které zachycují momentální náladu, napětí, radost, situaci a ikdyž se na takovéto snímky podíváte za několik let, jsem přesvědčen, že tyto pocity z fotografií znovu ucítíte a budete mít pocit, že se to stalo nedávno.

Jelikož má každý jiné požadavky či představu o provedení a stejně tak i v otázce cenové struktury, proto jsem nakloněn osobnímu kontaktu, na základě kterého Vám budu schopen sdělit či zaslat cenovou nabídku.

Svatební fotokoutek

Jsem schopen zajistit fotokoutek či dnes velice populární focení ve stylu dříve známého Polaroidu, kdy se hosté vyfotí, instantní fotoaparát vyvolá do několika vteřin fotografii, hosté ji nalepí do fotoknihy a připíší vzkaz. Určitě se jedná o originální, osobitý doplněk/zábavu na svatbu, z čehož Vám zůstane rozhodně nezapomenutelná vzpomínka na svatební den.

Fotoaparát je jednoduché zařízení, s vlastní logikou focení (Nastavení probíhá automaticky dle světelných podmínek), s vlastním bleskem. Úkolem je tak pouze správně namířit (hledáčkem) a stisknout spoušť 🙂

Svatební fotoalbum je možné rovněž zajistit dle přání svatebčanů, výběr možný na stránkách BEMIRA.cz

Svatební fotokniha

Na zvláštní požadavek jsem schopen zajistit kompletní realizaci svatební fotoknihy. Zde je cena závislá na formátu, počtu stránek a provedení knihy. Nejběžnější rozměr je však 28x21cm.

 

Prosím, kontaktujte mě v rámci kontaktního formuláře či využitím kontaktních údajů.

Menu
error: Radek Planka Photography